הסעודה האחרונה
עמוד הבית הסוויטות הזמנות טיפולים אטרקציות לקוחות ממליצים מפה
 
חופשה באמירים

אפשר בהחלט לומר על צימרים באמירים כי פשוט לא ניתן היה לחשוב על מקום טוב יותר לבנות בו אותם. מיקומם של צימרים . מבטיח לנופשיהם כי החופשה תהיה חופשה כזו שעליה הם ימליצו לכל מי שרק מוכן לשמוע למשך זמן רב. נקודת החוזק הגדולה של צימרים באמירים היא העובדה שהיישוב בו הם נמצאים הוא כמעט שמורת טבע. היישוב אמירים נמצא במרומי הגליל העליון במרחק דקות ספורות מהעיר צפת וכך משקיפים צימרים באמירים על כל נופי הגליל והכינרת בואך הגולן. בגלל גובהו הרב של היישוב בו הם נמצאים נהנים צימרים באמירים ממזג אויר נוח לכל אורך עונות השנה. בקיץ שוכחים אורח צימרים באמירים מהלחות והחום ובעונת החורף יכולים אורחי צימרים באמירים ליהנות מאווירה חורפית אמיתית רומנטית ואידיאלית במיוחד עבור זוגות  שרבים מהם כבר יודעים כי צימרים באמירים הם רומנטיקה צרופה.

מובן מאליו כי צימרים באמירים ראויים לפירוט רב על כל הנפלאות אותן הם מציעים לאורחיהם אבל הסדר הטוב דורש כי נפרט קודם כל דווקא על האזור של צימרים באמירים וכל הטוב שהוא מציע. כאשר נמצאים בגליל העליון זה בעצם אומר על צימרים באמירים שהם ממש יושבים בצומת דרכים מרכזי של טיולים בגליל. כך למשל העיר צפת נמצאת במרחק זרקת אבן של ממש עבור אורחי צימרים באמירים שיכולים ליהנות מכל שיש לעיר העתיקה והקסומה להציע. כמובן שצפת לא בודדה באזור ואם אתם כבר בדרככם להזמין נופש הכולל צימרים באמירים מן הראוי שתדעו כי האזור שופע מסלולי טיול ואטרקציות תיירותיות איכותיות שגורמות למתנסים בהן לדעת מקרוב מהו הדבר שהפך צימרים באמירים לחופשה מועדפת על רבים כל כך. בין היתר מדובר על טיולי ג'יפים, טרקטורונים ואופניים, מסלולי הליכה וגם דברים פחות שגרתיים כגון רכיבה על סוסים. המארחים של צימרים באמירים ישמחו לחלוק עימכם את כל המידע שברשותם על כל מה שקורה באזור.

עכשיו הגיע הזמן לדבר על צימרים באמירים ממש והרי הם הסיבה שלשמה התכנסנו. סוג זה של חופשה בוודאי לא זר לרבים מאיתנו וכולנו כבר פיתחנו ציפיות לגבי איך אמורה החופשה להיראות, ציפיות שעבור צימרים באמירים הן מובנות מאליהן. נופשים המחפשים אחר מקום זמין נהנים מכך שהגיוון של צימרים באמירים הוא רחב מאוד. ניתן למצוא צימרים באמירים שנועדו עבור זוגות בחופשה רומנטית אך גם ישנם צימרים באמירים עבור משפחות או כל סוג אחר של נופש. גם רמות הפינוק האבזור והפינוק שונות ומגוונות ואם צימרים באמירים אתם מחפשים אז בהחלט תמצאו את אלו שישמחו את ליבכם וכוללים את אשר אתם מעוניינים בו. יש צימרים באמירים יותר צנועים באופיים וישנם צימרים באמירים עם כל הפינוקים והשכלולים שרק אפשר לחשוב עליהם.

ברוכים תהיו אל צימרים באמירים והגליל. חופשה נעימה.

 
 
     
למידע נוסף: בלה ולורנס
טלפון: 050-3777731/2   •   04-6989788   •   lorentzskj@gmail.com   •   צימרים באמירים